Tikle | Mobil Dünyadan Haberler | Şubat 2016

Müşteri Deneyiminizi Mobil ile İyileştirmenin 4 Yolu

Teknoloji, her yerde müşteri ve markalar arasındaki etkileşimin nasıl sağlanacağına etki ediyor. Mobil cihazlar, neredeyse her müşterinin arzu edeceği iki şey sağlar: hız ve anlık tüketim. Peki, bunun dijital pazarlamacıları ilgilendiren kısmı ne?

Müşteri Deneyiminizi Mobille İyileştirmenin 4 Yolu

 

Müşteri Yolculuğunun Kalbi: Mobil

Mobil küçük bir ekrandan ibaret değil; yaşamanın bir yolu ve müşteri yolculuğunun kalbi. Dolayısıyla konu mobil olunca, dijital pazarlamacıların daha büyük düşünmesi gerekiyor. İşte nedenleri:

MÜSTERI ODAKLI MOBIL PAZARLAMA KAMPANYANIZ IÇIN 5 TÜYO (5)

 

Müşteri Odaklı Pazarlama için 5 Tüyo

Müşteri her zaman haklıdır. Pazarlama iletişiminin merkezinde olacak kadar da önceliklidir.Günümüz şartlarında müşteri odaklı bir yapıyı benimsemek zor değil, mobil cihazlar bu yapıyı desteklemek için yığınla seçenek sunmaktadır.

MÜSTERI ODAKLI MOBIL PAZARLAMA KAMPANYANIZ IÇIN 5 TÜYO

 

Neden Bir Mobil Pazarlama Stratejiniz Olmalı

Sosyal medyadaki bireysel aktivitelerden veya aralıklı online kampanyalardan değil, uzun dönemli, eksiksiz ve entegre bir aktivite planından bahsediyoruz. Muhtemelen yalnızca birkaç tane biliyorsunuz.

neden mobil-pazarlama

 

Neden Mobil

Yakın geçmişe kadar masaüstü deneyimi pazarlamacıların birincil odağıydı, ancak 2016’da mobil strateji marka kampanyalarının büyüme oranının başarısında kritik bir rol oynayacak. Social Media Today‘in hazırladığı 8 mobil pazarlama istatistiğine bir göz atmanızda fayda var.

neden mobil-